Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Ahmet Poyraz “Mahkemede ayrı sokakta ayrı konuşuyor”…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ahmet Poyraz “Mahkemede ayrı sokakta ayrı konuşuyor”…
Solmazlar Group Fabrikasının yıkımını durdurmak için çıkarttığı yürütmeyi durdurma kararına Çekmeköy Belediye’si yaptığı itiraz ile haberlerimizi doğruladı...

Fabrikanın Kaçak olduğunu Mahkemeye yaptığı itirazda kabul eden ve öne süren Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibi Kaçak Fabrikalar hakkında yaptığımız haberleri ise sokakta YALAN HABER olarak lanse etmesi “Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Mahkemede ayrı sokakta ayrı konuşuyor” dedirtti.

21 Kasım Cumartesi Günü 15 Temmuz Köprüsünde intihar eyleminde Fabrika sahibi Çağlar Solmaz’ın iddiaları karşısında sessizliğe bürünen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz bu fabrikanın yıkımı hakkında alacağı tavır kamuoyunca merak ediliyor.

Rüşvet İddialarında adı geçen Belediye Yetkilileri ve Meclis üyeleri hakkında hiçbir soruşturma yoluna başvurmayan, Fabrika sahibince yapılan iddialara ses çıkartmayan, Fabrika Sahibi hakkında yalan ve iftira ediyor diye dava açamayan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, bölgedeki diğer Kaçak Fabrikalara emsal olmaması için ve Rüşvet iddialarında adı geçen Yardımcılarını, Kaynıcosu olan eski Zabıta müdürünü, Belediye Yetkililerini ve Meclis Üyelerini korumak için fabrikayı yıkmaktan vaz mı geçecek?

Çekmeköy’de Muhalefet Partileri yine sınıfta kaldı…

Aylardır Yurtta Haber Gazetesi olarak gündeme taşıdığımız Ömerli Bölgesindeki Kaçak Fabrika haberleri ile alakalı sessizliğini Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’dan bile fazla koruyan Muhalefet Partileri,  bir fabrika sahibinin 15 Temmuz Köprüsünde söylediği “ Ya aldığınız Paraları verin ya da Fabrikamı yıkmayın” sözde bile kafalarını gömdükleri kumdan çıkartmayarak sessizliklerini bozmadı.

Binbir bahaneye sığınan Muhalefet İlçe Başkanlarına buradan soruyoruz…

Solmazlar Gruop Firma Sahibi Çağlar Solmaz kameralar önünde ”Ya aldığınız paraları verin, Ya da Fabrikamı yıkmayın” demesi Çekmeköy Belediyesinde Rüşvet İddialarını güçlendirmiyor mu?

Geçtiğimiz günlerde Fabrikanın Yıkımını durduran Mahkeme kararına Çekmeköy Belediyesi tarafınca yapılan resmi itiraz belgesini yayınladık. O belgede Çekmeköy Belediyesi Mahkemeye itirazında yer kaçak yapılmıştır diyor. Çekmeköy Belediyesinin bu itirafı size yeterli gelmedi mi?

Gazetemiz İmtiyaz sahibi yaptığı haberleri kesmesi için 16 Temmuz Günü Silahlı saldırıya uğradı. Buda mı size muhalefet üretmeniz için yeterli gelmedi?

 

Çekmeköy Belediyesince 120 Gün içerisinde yıkılması için ihale edilen ve bunca olan bitene ses çıkartmayan Muhalefet Partilerinin aksine bu Kaçak Fabrika hakkında yaşanacak tüm gelişmeleri kamuoyu adına Yurtta Haber Gazetesi olarak takip edeceğiz.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hodri Meydan Muhlis Ateş...Önceki Haber

Hodri Meydan Muhlis Ateş...

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısına Solmazlar Group için RÜŞVET veren İ.M isimli şahıs kim?Sonraki Haber

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısına S...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!