Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Ahmet Poyraz, “Ortak değilsen Soruşturma aç”…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ahmet Poyraz, “Ortak değilsen Soruşturma aç”…
Ak Partili Çekmeköy Belediyesi hakkında çıkan Rüşvet İddiaları 21 Kasım Cumartesi günü Patron ve İşçileri 15 Temmuz Köprüsünde intihar eylemine sürükledi.

Çekmeköy Belediyesinden şuana kadar bu konuda yapılan hiçbir habere karşın kamuoyuna bir yalanlama açıklaması yapmadı.

Olayı derinlemesine inceleyen Yurttahaber.com olarak her gün yeni bir iddia ve o iddiaların belgelerine ulaşıyoruz.

 

İçişleri Bakanlığı neden Soruşturma açmıyor?

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel, Zabıta eski müdürü Zelkif Bal, Çekmeköy Belediye Meclis Üyeleri Rıdvan Bural ve Muhlis Ateş’in yapılan bu kaçak Fabrika’dan rüşvet aldığı yönünde çıkan iddiaların İçişleri Bakanlığı tarafından neden soruşturulmadığı ise kamuoyunun merak ettiği soru oldu.

 

Çekmeköy’de birçok yerde yapılan kaçak yapılaşmalardan haksız Rant ve Rüşvet iddiaları sosyal medya üzerinden vatandaşlar tarafından dillendirilerek Ak Parti Genel Merkezinin dikkati çekilmek isteniyor. Vatandaşların bu tepkilerinin Ak Parti’de Genel Başkan Yardımcısı düzeyinde birkaç isim tarafından Rant ve Rüşvet iddialarında adı geçen kişileri korumak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya iletilmediği yönünde de ciddi iddialarda Çekmeköy gündeminde konuşuluyor.

 

Çekmeköy’de Ak Parti’nin iktidar gücünü kullanarak kendilerine haksız Rant elde ettikleri yönünde çıkan iddialardan aklanmaları için Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz bu kişiler hakkında neden soruşturma açmıyor?

Çekmeköy’de olan her şeyden bizzat haberi olan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz bu kişilerin soruşturulmasından neden korkuyor veya çekiniyor?

Solmazlar diğer Kaçak Fabrikalardan veya yapılardan eksik ne yaptı?

Ahmet Poyraz, Belediye Başkan yardımcının 750 BİN Nakit 750 BİN Çek toplam 1 MİLYON 500 BİN TL karşılığında taahhütname verdiği doğrumu, doğru değilse neden o belge hakkında soruşturma başlatmadın?

Son aylarda bile Başkan yardımcın Ömer Yazıcı’nın müsaade ettiği kaçak fabrika veya yapılardan haberin yok mu?

Ahmet Poyraz, Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı benim gizli ortağım bana bir şey olmaz diyen Belediye Başkan Yardımcın kim?

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
15 Temmuz Şehitler Köprüsünü FETÖ’den sonra Ahmet Poyraz kapattırdı…Önceki Haber

15 Temmuz Şehitler Köprüsünü FETÖ’den so...

Hodri Meydan Muhlis Ateş...Sonraki Haber

Hodri Meydan Muhlis Ateş...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!