Reklamı Geç
http://www.alibabaninbirciftligivar.com/

ASTON bu cesareti kimden alıyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ASTON bu cesareti kimden alıyor?
Çekmeköy İlçesine bağlı Ömerli Bölgesi tarımın değil, Kaçak fabrikaların ve kaçak yapılaşmaların cenneti oldu...

Tarım Arazilerinde sebze yerine kaçak fabrikalar büyüyor. Bu Kaçak fabrikalar Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve yetkililerin görevlerini ihmal etmesinden dolayı her geçengün artarak devam ediyor.

 

İBB'de mi göz yumuyor ?

ÖMERLİ Bölgesinde Korunacak olan tarım arazilerine Rüşvet ve Rant yolu ile yapılan bu kaçak fabrikalara Çekmeköy Belediye yetkilileri şahsi menfaatlerine karşın göz yumarken İBB yetkilileri neden görmezden geliyor? 

 

Koçulu Köyünde ASTON firmasına ait bir künk üretim  tesisi kendi tesis alanı dışına çıkarak yan parsellerinden geçen Melen Çayı Taşıma boru hatlarının üzerini bile işgal etmesine yetkililer neden  görmezden geliyor ve göz yumuyor?

 

İstanbulun su ihtiyacının karşılanması için Milyonlarca lira para harcanarak yapılan, Melen Çayını istanbula taşıyan bu borular üzerinde tonlarca ağırlığı olan künk lerin bulunması ve Kkünk üretiminin yapılması doğabilecek bir kazada İstanbul halkının susuz kalmasına ve boruların  her geçen gün bu yükle yıpranmasına sebep vermesinden korkan bölge halkı sesini yetkililere duyaramıyor...

 

Aston Firması Koçulu Mahallesinde bulunan tesisi 315 nolu parselde görünürken,  Melen Çayı İsale Borularının geçtiği ve DSİ tarafından istimlak edildiği söylenen 316 ve  91 nolu Komşu  Parsellere tesisini büyüttüğü hem hava fotoğraflarında hemde şuanda gazetemizin yaptığı incelemelerde net bir şekilde görünüyor. 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz son dönemini Park ve Bahçelerde gezmeye ayırdığı şu günlerde Belediye Yetkilileri de ağaç altında gölgelenmeyi tercih ederek bu fabrikanın ve  bölgede bulunan diğer fabrikaların yaptığı usulsüzlükleri görmezden gelmesi artık halkı canından bezdirdi.

 

İBB, İSKİ ve DSİ duruma acil el atmalı...

 

Ömerli Bölgesinde Tarım Arazilerine RANT ve Rüşvet karşılığı yapıldıkları ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibi tarafından görmezden  gelindigini iddia edilen kaçak fabrikaların tesbiti ve yasal işlemlerinin yapılması ve yıkılması  için İBB'nin artık duruma el atmasını isteyen vatandaşlar, ASTON firmasının da Melen Çayı Taşıma boruları üzerindeki işgalini durdurması içinde DSI ve İSKİ yetkililerini göreve çağırdı...

 


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kentsel Tesis Yönetim Derneği'nden 'Her AVM'ye Bir Kütüphane' projesine Tam DestekÖnceki Haber

Kentsel Tesis Yönetim Derneği'nden 'Her...

Şahmettin Yüksel' den CHP 'ye sert muhalefet...Sonraki Haber

Şahmettin Yüksel' den CHP 'ye sert muhal...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!