Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Bul Sacettini Yap Kaçak Yapıyı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bul Sacettini Yap Kaçak Yapıyı
Çekmeköy'de yapılan kaçak yapılar arasinda bile çifte standart var...

Çekmeköy Belediyesi GÜL-AL KİA'nın arka parselinde yaptırdığı kaçak depo hakkında yaptığımız haber sonrası depoyu ivedilik ile yıktı.

 

Yapılan bu yıkım  Çekmeköy'de kaçak yapılar arasında bile Çekmeköy Belediyesince çifte standart uygulandığını gösterdi. 

 

Ömerli Bölgesinde yapılan onca kaçak Fabrikaya göz yuman Çekmeköy Belediyesi, Kaçak Depo ve Fabrikaları yıkmamak için üstün gayret göstererek ufak cezalar keserek Kaçak yapıları korumaya devam ediyor.

 

Sacettin Hatipoğlu ile Kaçak yapana dokunulmuyor!..

 

AK Parti Çekmeköy İlçe Başkan yardımcısı Sacettin Hatipoğlu'nu kaçak yapı yapmadan önce bulan ve işlerini teslim eden ALP HİNDİ ve Taşdelen de bulunan Yeşilçam Kafe' ye Çekmeköy Belediyesi özel bir imtiyaz sağlıyor. 

 

Çekmeköy Belediyesi madem bu kadar basit birşekilde yıkım gerçekleştire biliyor iken diğer yerleri neden  yıkmıyor sorusunu soran vatandaşlar ''Çekmekoyde onlarca kaçak yapılaşma yapılırken Çekmeköy Belediye Zabıtası kimden veya kimlerden aldığı talimat ile o yapılar bitene kadar görevini yapmadı ve Görevini kötüye kullandı '' diyerek tepkilerini dile getirdiler. 

 

CHP grubu soru önergesi verecek mi?

 

CHP Şile eski Ilçe Başkanı Zeki Şen ve ortaklarının  Taşdelen Turgut Özal Bulvarı üzerinde Ak Parti Çekmeköy ilçe Başkan yardımcısı Sacettin Hatipoğlu' na yaptırdığı iddia edilen kaçak kafe hakkında Çekmeköy Belediye Meclisinde Soru Önergesi vererek Kamuoyunda konuşulan ''Çekmeköy'de Ak Parti ve CHP rantda ittifak sağladı'' söylemlerini bitirecek mi?

 

CHP Grup Başkan Vekili Ünal Bellek Ak Parti Grup Başkan Vekili Şahmettin Yüksel tarafından iddia edildiği gibi yine özel odalarda yapacağı özel görüşmelerde bu kaçak kafeyi görmezdenmi gelecek? 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ARAP SERMAYESİDE ÇEKMEKÖY'ÜN RANT CAZİBESİNE KATILDI...Önceki Haber

ARAP SERMAYESİDE ÇEKMEKÖY'ÜN RANT CAZİBE...

Çekmeköy YEŞILÇAM'da 600 Bin'lik FlimSonraki Haber

Çekmeköy YEŞILÇAM'da 600 Bin'lik Flim

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!