Reklamı Geç
http://www.alibabaninbirciftligivar.com/

Çekmeköy Belediyesi İSKİ'nin talebini yerine getirecek mi?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy Belediyesi İSKİ'nin talebini yerine getirecek mi?
Poyraz, bu işgali bitirecek mi?

Çekmeköy Koçulu Mahallesinde Melen Çayı Taşıma boruları üzerindeki ASTON Firmasının işgallini gündeme taşıyan haberimiz sonrası tüm gözler işgale göz yuman Çekmeköy Belediyesi'ne döndü. 

 

Yaptığımız Kaçak Fabrikalar hakkındaki  haberler sonrası Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Gökhan Balcı evinin önünde hain bir silahlı saldırıya uğramıştı.

 

İCA Tabelasını söktü...

 

İCA, yurttahaber.com haber sitemizin haberi sonrası ASTON Firmasına ait olan Koçulu Mahallesindeki tesise giderek kendi adlarına asılan tabelayı indirerek Firmanın Melen Çayı Taşıma boruları üzerindeki işgalinde Kamu Kuruluşu imajı yaratmalarına müsaade etmedi. 

 

İSKİ işgali bitir dedi...

 

İSKİ Görevlileri ASTON Firmasının Melen Çayı Taşıma boruları üzerindeki işgali hakkında yapmış olduğu inceleme sonrası edindigimiz bilgilere göre DSİ'ye  ve Çekmeköy Belediyesine durumu bildirerek işgalin kaldırılmasını talep etti.

 

Çekmeköy Belediyesinin İSKİ'ye vereceği cevap merak konusu oldu...

 

Çekmeköy Belediyesinin gözleri önünde yapılan bu işgal sonrası İSKİ'den gelen işgali kaldırın talebine vereceği cevap ve İşgali kaldırma yönünde atacağı adımı merakla bekleyen bölge halkı '' Inşallah Madenlerde bir büfe için yüzlerce zabıtayı diken Belediye Başkanı Ahmet Poyraz belediyemizin bu işgali kaldırmak için imkanları yetersiz diye mazeretler ile topu taca atmaz.

 

Gerekirse eylem yaparız...

 

ASTON Firmasının Ak Parti içinde siyasi bağlarını herkes biliyor. Bir Firmanın bu kadar cesaretli ve dokunulamaz olmasındaki sebep aslında ortada. Ulusal Basına ve Yerel Basına bu işgalin kaldırılması için büyük görev düşüyor. Çekmeköy Belediyesi'nin İSKİ'den kendilerine gelen talebe vereceği cevap ve atacağı adımı bekliyoruz.  Eğer bu işgali kaldırmazlar ise Tesis önünde Ulusal Basını ve Milletvekillerini çağırarak basın açıklaması yapacağız. Sesimizi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a duyuracağız '' dediler...

 

Fabrika Garantisi ile Tarım Arazilerini kimler satıyor?

 

Ömerli Bölgesinde bir grup kişi organize bir şekilde Ak Parti'li gücünü kullanıp insanlara ''bu arsayı alın biz size yardımcı olur ve size Fabrika yaptırırız'' diyerek arsaları sattığı yönünde de ciddi iddialar bulunurken, Bu kişiler arsayı sattıktan sonra Çekmeköy Belediyesinde gerekli görüşmeler yaparak o kişilere Tarım Arazileri üzerine fabrika yaptırıldığı ise iddialar arasinda yer aldı...

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Poyraz Madenlerde Çark etti...Önceki Haber

Poyraz Madenlerde Çark etti...

O Fabrikadan Rüşvet aldığı iddia edilenler hesap verecek mı?Sonraki Haber

O Fabrikadan Rüşvet aldığı iddia edilenl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!