Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Çekmeköy CHP İçinden ki Ak Partili Truva Atları ...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy CHP İçinden ki Ak Partili Truva Atları ...
Çekmeköy CHP Meclis Üyesi seçilerek Ak Parti tarafindan CHP içinden aday gösterilen TURAVA Atlarını konuşuyor...

CHP Örgüt Üyeleri, Çekmeköy'de Mecliste  Muhalefet yapmakdan kaçan  AK Parti trollerinin desteği ile CHP Grup Başkanlığına seçildiği söylenen Ünal  Bellek,  Ak Parti ilçe Kurucu Üyesi olan CHP Meclis Üyesi Şükrü Bakar geçmişte Hüseyin Avni Sipahi ve Sarigülün CHP 'den adaylıkları dönemimde parti ve örgütün tüm karşı çıkmalarına rağmen  geçmişte Çekmeköy'de CHP ye kesin gözü ile bakılan  Seçimi  kaybettiren, Çekmeköy 'den uzakdan yakından ilgisi olmayan Ak Partiden getirilen ve CHP'ye Çekmeköy'de seçim kaybattirme görevlerini bitirip şuanda tekrardan geldikleri yerlere ve Partilerine dönen  Tankut Gündoğar ve Ahmet Meriç  gibi bunlarda bir sonraki yerel seçimlerde CHP'ye seçim kaybettirmek üzere görevlendirildikleri ve yerleştirildiği söylüyor.

 

Örgüt Üyeleri, Ünal Bellek' in Ak Partili ortaklarından dolayı Muhalefet yapmaktan kaçınıp işine baktığı, Şükrü Bakar'ın Ak Parti geçmişi ve Muhafazakar yapısından dolayı CHP'li olamayacağımı belirtirken, Örgüt Üyeleri geçmişte olduğu gibi bu dönemde CHP  Ak Partinin kurduğu kumbasın içinde...

 

Ahmet Poyrazın Ak Partide bulunan 3 Dönem barışına takılmasından dolayı bir sonraki seçimde aday olamayacağı için  yerine aday olması beklenen ama Alemdağda bir stad dolusu Cekmeköy'lü insanın Çaldikların nerede diyerek slogan atıldığı şaibeli isim Şahmettin Yüksel'in seçimi alması  ve  Belediye Başkanı olmasına yardımcı olmak için Ünal Bellek ve Şükrü Bakar'ın Ak Parti tarafından  CHP içine Truva Atı olarak gönderildiği ve CHP'yi güçsüz kılarak önümüzdeki seçimleri Ak Parti'te kazandırmak  için görevlendirildiklerini iddia ettiler.

 

Çekmeköy Belediye Meclisinde AK Parti Grup Başkanı Şahmettin Yüksel'in, Ünal Bellek'e kürsüden odada özel konuşurken böyle demiyordun. Burada farklı konuşuyorsun. Şahsın olarak bir çok şeye evet demek istediğini ama grubundan çekindiğin için evet diyemediğini belerterek suçlaması ve Şükrü Bakar'ın Gazetemiz İmtiyaz sahibine ''İlçe Başkanını neden Ak Partiye karşı muhalefet yapmaya zorluyorsun,senin haberlerine vastan sona katılıyorum ve kabul ediyorum. Şahsım olarak bugune kadar Ak Parti'ye karşı ne verdiğim bir önerge  nede bir muhalefet soylemim mecliste olmamıştır, diyen CHP Meclis Üyesi Şükrü Bakar sanki CHP gelse farklı birşey mi  yapacak demesi örgütün bu ikili hakkındaki görüşlerini doğruluyor. 

 

Kızıldaş bunlar disiplin suçu değilmi...

 

Gazetemize konuşan partililer, ''Ünal Bellek' in Ak Partililer ile odalarda Partisinin bilgisi dışında bir takım  gizli görüşmeler yapması Ak Parti Gurup başkan vekili Şahmettin Yüksel tarafından Mecliste Ünal Bellek'i tehdit ederek bize başka burda başka konuşuyorsun soyleminin ardındanda  bana burada açıklatma bize konuştuklarını demesi sonrası Ünal Bellek'in cevap verememesi disiplin suçudur. Ünal Bellek'in disipline ilçe Başkanlığı tarafınca verilmesi halinde ilçe başkanımızı sonuna kadar destekleyecegiz'' dediler.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
CHP Grup Başkan Vekili Ünal Bellek'i CHP'liler İstifa'ya davet etti!..Önceki Haber

CHP Grup Başkan Vekili Ünal Bellek'i CHP...

Siz Rüşvet ile Sustunuz...Biz kurşun yesekte susmayacağız...Sonraki Haber

Siz Rüşvet ile Sustunuz...Biz kurşun yes...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!