Reklamı Geç

Çekmeköy’de “MASES” isterse Şahmettin Yüksel ile yapar…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de “MASES” isterse Şahmettin Yüksel ile yapar…
Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı Şahmettin Yüksel’in kardeşi Seyfettin Yüksel ve Çekmeköy belediye başkan Yardımcısı Mahmut Sezgine ait olan MASES firmasının yaptığı ve sahip oldukları özel okul binası normal şartların üstünde bir yapı iken şimdide Belediye hizmet alanına ve orman arazisine Tecavüz ettiği ortaya çıktı…

Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı Şahmettin Yüksel’in kardeşi Seyfettin Yüksel ve Çekmeköy belediye başkan Yardımcısı Mahmut Sezgine ait olan MASES firmasının yaptığı ve sahip oldukları  özel okul binası normal şartların üstünde bir yapı iken şimdide Belediye hizmet alanına ve orman arazisine Tecavüz ettiği ortaya çıktı…

Çekmeköy 1/1000 lik İmar Planına göre 4406 metre2 olan Arsaya Emsal 0,25 Kat 2 imarda göründüğü şekilde hesaplanırken 1431 Metre Kare İnşaat yapılması gerekirken 5 kat 15 bin Metre kare ye yakın bir binayı yapan Mahmut Sezgin ve Şahmettin Yüksel’in kardeşi Seyfettin Yüksel, arsaya bitişik Belediye Hizmet Alanı da kendi malları gibi kullanıyorlar.

Çekmeköy Belediyesine bir bedel ödeyip ödemedikleri yönünde bir bilgiye ulaşamayan gazetemiz Yapı yapılırken Orman Arazisine tecavüz edildiği ve sonrasında bunu tespit eden ve tutanak tutan orman şefini tutanağı yırtması için tehdit edildiği yönünde iddialar ile karşılaştı.

 

Bölge halkı,”Şahmettin Yüksel gibi bir kardeşin ve Mahmut Sezgin gibi bir ortağın var ise Çekmeköy’de Seyfettin Yüksel in sırtı sizce yere gelir mi? Dediler.

 

Çekmeköy’de MASES denen bu firmaya karşı sağlanan bu ayrıcalıklı imtiyaza vatandaşlar, Çekmeköy Belediyesine şu soruları yönettiler…

 

Çekmeköy'de kardeşin Belediye Başkan Yardımcısı ortağın Belediye Başkan yardımcısı olursa kamu malına Tecavüz serbest mi?

 

Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel'in kardeşi Seyfettin Yüksel ve Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı Mahmut Sezgine ait olan Özel Okul Çekmeköyde kimsenin sahip olamadığı nimetleri fazlası ile nasıl sahip oluyor?

 

160/2 parselde bulunan yapının İskani var mı?

 

160/2 parselde bulunan yapının İskani var ise mevcut yapı şuan ki hali ile İskana uygun mu?

 

160/2 parselde bulunan yapı 160/3 komşu parselini de duvarları içine almış. Bu parsel 1/1000 lik imar da Belediye Hizmet alanı görünmekte iken Belediyeye bir kullanım ücreti ödeniyor mu?

 

160/2 Parselde bulunan yapı aynı zamanda Orada bulunan orman arazisini de duvarı içine alarak kamu malına tecavüz ettiği görülmektedir. Orman İdaresi tarafından da tutanak tutulduğu söylenen bu alanı Mevcut yetki ve Görevinizi kullanarak mı tecavüz ederek kullanıyorsunuz?

 

Çekmeköy'de 2 kat olması gereken bir yerde 5 kat ve 1O bin metrekare üstünde yapı yapan başka bir yapı var mı? Mevcut yetki ve görevlerinizi kullanarak mı böyle bir yapı yaptınız?

 

 

 


Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
Çekmeköy’de Parası olana Milyonluk Rant…Önceki Haber

Çekmeköy’de Parası olana Milyonluk Rant…

Çekmeköy’de Tarım Arazileri “RANT” kapısı mı?Sonraki Haber

Çekmeköy’de Tarım Arazileri “RANT” kapıs...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!