Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Çekmeköy’de Siyaset’de Buluşamayan AK Parti ve CHP Rant’ta Buluştu…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’de Siyaset’de Buluşamayan AK Parti ve CHP Rant’ta Buluştu…
Çekmeköy Taşdelen Sırrı Çelik Bulvarı üzerine açılan Yeşilçam Kafe görenleri şaşırtıyor.

Pandemi Süreci öncesi kafenin bulunduğu alanda Oto Yıkama İşletmesi hizmet veriyordu. Oto Yıkamayı bir anda kaldıran İşletme sahibi Zeki Şen mevcut alanda yasal olmayan bir şekilde düzenlemeler yaparak sokağa çıkma yasaklarında kafeyi Çekmeköy Belediyesinin gözü önünde inşa etti.

Yeşilçam Kafe ortaklarından olan Zeki Şen Yıllarca CHP Siyaseti içerisinde, Şile İlçe Başkanlığı, Belediye Meclis Üyesi A. Adaylığı, Milletvekli A. Adaylığı ile yer almış bir kişi olarak tanınıyor.

 Zeki Şen’nin eşi Sema Şen’de Üsküdar Belediyesinde geçtiğimiz dönemlerde Belediye Meclis Üyeliği yapmış partililer tarafından “hiçbir soru önergesi vermeyen, Partinin hiçbir Programında yer almayan ve kimse tarafından tanınmayan hasbel kader birileri tarafından listeye yazılmış” bir kişi olarak tanınıyor.

Hiçbir Ruhsat ve izin olmadan CHP’li kimliği ile bilinen Zeki Şen’e ne karşılığında kimin böyle bir kafe yapmasına izin vermiş olabileceğini araştıran gazetemiz, Belediye kaynaklarından  ALP Hindinin Kaçak Fabrikası’nda ön planda olan Çekmeköy Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Sacettin Hatipoğlu’nun bu kafeyi’de yasal kılıfa uydurmaya çalıştığı duyumuna ulaştık.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’a Kamuoyu adına soruyoruz…

Her isteyen Oto Yıkama İşletmesi Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Sacettin Hatipoğlu ile anlaşarak işletmesini kafeye çevirebilir mi?

Sacettin Hatipoğlu onca mimarın ve İnşaat  Mühendisinin bilmediği hangi kanunları biliyor da yasal olmayan her kaçak yapıyı üstleniyor?

Çekmeköy Belediyesinde Sacettin Hatipoğlu’na tanınan bu imtiyaz her hangi bir kişiyede tanınıyor mu?

Çekmeköy’de Ak Parti ve CHP siyasette sağlayamadığı birlikteliği Zeki Şen ve Sacettin Hatipoğlu sayesinde Rant’da mı sağladı?

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KAÇAK OKUL AK PARTİ CHP ve İYİ PARTİ’ye ÜMRANİYE’de İTTİFAK YAPTIRDI...Önceki Haber

KAÇAK OKUL AK PARTİ CHP ve İYİ PARTİ’ye...

Kaçak Depo GÜL-AL KİA'nın Çıktı...Sonraki Haber

Kaçak Depo GÜL-AL KİA'nın Çıktı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!