Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Çekmeköy'de yeni bir İmar İptali...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy'de yeni bir İmar İptali...
Çekmeköy'de, bir inşaat için yapılan İmar değişikliği iptal mi oluyor?

Poyraz'ın Akraba'sı olduğu iddia edilen İnşaat için yapılan imar değişikliği  Bilirkişi engeline takıldı...

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın Akrabasının olduğu iddia edilen inşaat için mağdur edilen, binalarına giden yolları bile zapt edilen, halen daha lağım ve pislik içinde evlerine girmeye çalışan aile girdiği her davadan haklı çıkıyor. 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın feryatlarını duymazdan geldiği mağdur aile için Adalet Kulaklarını tıkamadı. Magdur ailenin feryatlarina ve iddialarının yerinde incelenmesi için mahkeme  Bilirkişi atadı.  

 

İlgili Parseli ve Çekmeköy Belediyesinin yapmış olduğu imar planını yerinde inceleyen Bilirkişi Raporunda  '' ....dava konusu parselieri kapsayan alanda yapılan dava konusu 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliğinin imar mevzuatına, planlama esaslarına ve şehircilik ilkelerine uygun olmamasından õtürü kamu yararına da UYGUN OLMADIĞI konusunda Bilirkişi heyetimizce görüş birliğine varılmıştır.'' diyerek mahkemeye hazırlanan raporunu sundu...

 

Şeyh-ül Emin olmak adaletli olmaktır...

 

Yıllardır evlerine ulaştıkları tek olan sokakları ellerinden alınan aile Çekmeköy Belediyesi tarafindan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın Akrabasının olduğu iddia edilen inşaat yüzünden  ugradikları haksızlığı ve kendilerine yönelik bilinçli bir şekilde düşündürdükleri Mağduriyeti kamuoyuna ve Ak Parti Genel Merkezi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a duyurmak için mücadele veriyor. 

 

Çekmeköy Belediyesi tarafından Mağdur edilen aile yıllardır evlerine insanı olmayan şartlar ile girmeye çalışırken lağım ve pislik içinde olan bina girişlerinden bulaşıcı bir hastalık kapmamak için de ayrı bir çaba sergiliyor.

 

Ömer Yazıcı 'da mı düzene uydu?

 

Bunca mağduriyeti görmezden gelen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Sancaktepeden sözde Çekmeköy İmar sorunlarını çözmek için ithal getirilen Başkan Yardımcısı Ömer  Yazıcı kamuoyu vicdanını yaralamaya ve Çekmeköy'de Ak Parti'ye tamiri imkânsiz yaralar açmaya devem ediyor.

 

Poyraz ve Yazıcı Çekmeköy'ü kaybettiriyor...

 

Çekmeköy'ü Ak Parti ve Cumhur ittifakının bir sonraki seçimlerde kaybetmesine sebep olan bu tür olayları Ak Parti Genel Merkezi ve Cumhur ittifakı ortağı MHP Genel Merkezinin araştırarak dur demesi gerekdigini söyleyen vatandaşlar her iki parti Genel Merkezinin seslerine kulak verilmesini istiyor...

Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 4
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Çekmeköy Belediyesinin Yapamadığını “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapıyor”…Önceki Haber

Çekmeköy Belediyesinin Yapamadığını “Çev...

Muhlis Ateş Formatı… Hırsızı değil Ortaya çıkaranı dava ediyor…Sonraki Haber

Muhlis Ateş Formatı… Hırsızı değil Ortay...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!