Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Çekmeköy’deki Muhalefet “bu takas “Rahmani” değil “Şeytani”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy’deki Muhalefet “bu takas “Rahmani” değil “Şeytani”
Çekmeköy Belediyesi Zengin tabaka’ya yeni bir Rant yaratmaya mı çalışıyor?

Çekmeköyde satacak arasa bulamayan Çekmeköy Belediyesi Şeytanın aklına gelmeyecek bir yol bularak bir taşla iki kuş vurmayı planlıyor.

Tapusu Çekmeköy Belediyesine ait olan bir okul arazisini Milli Emlak ile görüşülerek Ömerli’de Farmasi isimli bir Fabrikanın dibinde bulunan Milli Emlak’a ait bir arazi ile takas planı ardında yeni bir Rant iddiası ortaya çıktı.

Farmasi Firmasına türlü yollar ile bugüne kadar çeşitli imtiyazlar sağlanması kamuoyu gündemini hep meşgul etmişti.

Bölgede yaşayan vatandaşlar bu çifte standart yüzünden iddialarına göre CİMER ve Çekmeköy Belediyesine şikayet ve tepkilerini dile getirmiş ve hiçbir sonuca ulaşamamış.

Çekmeköt Belediyesinde görevli Üst Düzey Yöneticilerinde adları o bölgede bir çok Rüşvet iddialarına bulaşmış ve hiçbir yasal inceleme başlamadı.

Geçtiğimiz hafta Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel’in Ankara’ya yaptığı ziyaretin ana konularından birinin bu takas olduğu iddiaları gündeme düştü. Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı Şahmettin Yüksel’in bu iddialar karşısında sessizliğini koruması ve Takas ile alakalı hiçbir açıklama yapmaması akıllara bu iddialar doğrumu sorusunu getirdi.

Muhalefet neden Suskun?

Çekmeköy’de bir okul Arazisinin Şeytani bir plan ile Farmasi Firmasının dibinde bulunan bir arsa ile takas edilip sonrada Farmasi’ye satılacağı yönündeki iddialar karşısında Muhalefet Partilerinin sessiz kalmasına anlam veremeyen vatandaşlar “ Çekmeköy’de satılmadık arazi bırakmayan ve gözü şimdide çeşitli takas oyunları ile Okul Arazilerine diken Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibine ne zaman dur diyecekler” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Çekmeköy Belediyesini ayda bir gidip izlemeyi kendince hizmet gören, kendince basın toplantıları düzenleyip Ahmet Poyraz ve ekibine metiyeler düzen, Çekmeköy sorunları ile uzaktan yakından alakası olmayan kendisine görevini hatırlattığı için kızıp basına ayar vermeye çalışan Yeniden Refah Partisinin İlçe Başkanı ve yaveri acaba tekrar bilgi almak için Şahmettin Yüksel’i çay kahve içmek için ziyaret edecek mi?

Çekmeköy Belediyesi üst düzey yetkililerinin o bölgede birçok haksız kazanç rant ve Rüşvette adları geçmesine karşın bu iddiaların araştırılması için Muhalefet olarak bir çalışma başlattınız mı?

İş takipçiliği adı altında Yüz binlerce lira para alan Zabıta amirleri ve ekibi hakkında bunca çıkan iddiaları gidip yerinde dinlediniz mi?

Biz gazetecilere konuşan ve iddiaları dillendiren vatandaşlar emin olun sizlere de güvenirlerse her şeyi size de anlatırlar.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Çekmeköy’de büyük vurgun mu planlıyorlar?Önceki Haber

Çekmeköy’de büyük vurgun mu planlıyorlar...

Şeytani Plan Ellerinde Patladı…Sonraki Haber

Şeytani Plan Ellerinde Patladı…

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!