ÇESADER İlk Ziyaretini ÇEKSİAD’a Yaptı…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÇESADER İlk Ziyaretini ÇEKSİAD’a Yaptı…
Çekmeköy Esnaf ve Sanatkârlar Derneği (ÇESADER) Başkanı Gökhan Balcı ve Yönetimi kongre sonrası düzenledikleri ziyaretler kapsamında ilk ziyaretini Çekmeköy Sanayici ve İş Adamları Derneği’ne (ÇEKSİAD) yaptı.

Çekmeköy Esnaf Sanatkarlar Derneği Bakanı Gökhan Balcı ve Yönetimi, OHAL kapsamında çıkarılan 701 sayılı KHK ile kapatılan ÇEKSİAD 5.5 yılın ardından iade i – itibar verilerek yeniden açılması sebebi ile düzenledikleri ziyarette birlik beraberlik mesajı verdiler.

ÇESADER Dernek Başkanı Gökhan Balcı ve YönetimKurulu Üyelerinie yönelik selamlama konuşması yapan Erdal Albayrak, “ÇESADER’in tarafımıza yapmış olduğu bu ziyaret dernek ziyaretleri arasında ilk olması bizim için çok anlamlı. Bildiğiniz gibi OHAL kapsamında çıkarılan 701 sayılı KHK ile kapatılan ÇEKSİAD 5.5 yılın ardından iade i – itibar verilerek yeniden açılmıştı. OHAL komisyonu tarafından haklılığı ve itibarı tescillenen ÇEKSİAD bugün kaldığı yerden devam ediyor. Bu süreçte elbette yılgınlıklar oldu, ama çoğu üyemiz ‘devam edelim’ deyince hep beraber kolları sıvadık. Yoğun katılımla bir kongre gerçekleştirerek yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla yola koyulduk.

 

Yeni dönemde ne yapacağız…

Çok daha dinamik bir şekilde O 5 yıllık arayı kapatıp, geçmişteki eksiklikleri de görüp gelecekte ne yapabilirizi planlayacağız. Şimdiden planladığımız projelerimiz var. Bunlardan en önemlilerinden biri ÇEKSİAD Akademi ve Genç ÇEKSİAD. Önceliğimiz eğitim olacak. Kendi üyelerimizin vizyonunu geliştirecek, gelişen şartlara adapte eden, ekonomik gelişmelere ayak uydurmalarını sağlayan eğitimler düzenleyeceğiz. Yine hem işimizi hem de derneğimizi ilerde emanet edeceğimiz çocuklarımıza bilgi ve birikimlerimizi aktaracağız.

 

Sosyal Dernekçiliğimiz devam edecek…

Bunun yanında sosyal dernekçiliğimiz devam edecek. Ancak daha kurumsal ve nokta atışı çalışmalarla sadece lokal anlamda değil bütün toplumu kapsayacak çalışmalarımız olacak. Sizleri bugün burada görmek sizleri yeni yerimizde ağırlamaktan gerçekten çok memnun olduğumuzu belirtmek isterim.” Dedi..

 

Çekmeköy için yaptıklarınız asla unutulamaz…

ÇEKSİAD Başakanı Erdal Albayrakın selamlama konuşması sonrası söz alan, Çekmeköy Esnaf ve Sanatkârlar Dernek Başkanı Gökhan Balcı, “Çekmeköy’ün İlçe olması kapsamında gerek kamu kuruluşlarına yönelik gerekse İlçede bir çok hayır işlerinde gönüllü olarak destek olan ÇESKSİAD’da yaptığımız bu ziyaret bizim için anlamlı olduğu için ilk ziyaretimiz olarak planladık. ÇEKSİAD Yönetimi ve Üyeleri Özverili bir mücadele örneği göstererek kendileri hakkında yapılan tüm suçlamaların yersiz olduğunu ispat etti. Çekmeköy’de ÇEKSİAD’ın boşluğu her daim hissedildi. ÇEKSİAD’ın yeniden açılması ile ilçemizde gözle görülür bir heyecan ve hareket yaşanıyor. Çekmeköy Esnaf ve Sanatkârlar Derneği olarak ÇEKSİAD Yönetimi ile Çekmeköy için güzel işlere imza atacağımıza inancım tamdır.

Çekmeköy’de İş Dünyasını temsil eden Üç Dernek var. ÇEKSİAD, ÇEKMÜDER, ve ÇESADER olarak hepimizin ortak amacı Çekmeköy’e en güzel hizmetleri ve faaliyetleri sunmak.

ÇEKSİAD, 5 yıldır üzerine atılan iftiralardan arınarak aklanmaya çalıştı ve bunu başardı. Tekrardan Kapılarını daha Modern ve Daha Güçlü bir yapı ile hızlı bir dönüş yaptı ve kaldığı yerden startı verdi.

Vefat eden dernek üyelerinin adı verilen Şefik Ekşi konferans salonu ve Yasin Mollaoğlu eğitim salonu ile ÇEKSİAD’ın ahde vefa örneğini bir kez daha gösterdiğini burada görmek bizleri mutlu etti.  İnşallah ilerleyen süreçlerde ÇEKSİAD ve ÇESADER olarak ortak projelere imza atarak Çekmeköy için güzel işler yaparız. Bizleri bugün burada ağırlayan ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak ve Yönetim Kuruluna teşekkür eder tekrar hayırlı olsun dilerim”…dedi

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi sonrası son buldu…

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇESADER’den Gün Birlik Günü Kampanyası…Önceki Haber

ÇESADER’den Gün Birlik Günü Kampanyası…

Yorum Yazın