Reklamı Geç
http://www.alibabaninbirciftligivar.com/

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Mektup...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Mektup...
Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları toplantısında , "Kaybettiklerimizin de sorumlusu biziz. Bu kayıpların sebebi rakibimizin mahareti değil, bizim beceriksizliğimizdir" dedi...

Peki bu beceriksizler kimler?

 

23 Haziranda yenilenen İBB seçimlerinde  Çekmeköyde beceriksizler aslında hiçbir lafa ve işarete gerek kalmadan biz burdayız demişlerdi. 

 

Ak Parti Çekmeköy ilçe Başkanı Salih Kırıcı'nın Çekmeköy'de Ak Parti' yi kaybettirdiğini defalarca yaptığımız haberlerde Ak Parti Genel Merkezine anlatmaya ve vatandaşların şikayetlerini duyurmaya çalıştık. 

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın tek adam zihniyeti ile Çekmeköy'ü yönetmeye çalışması ''ben yaptım oldu'' tavrı aslında Ak Parti'nin Çekmeköy 'de kaybetme yolunun fitilini ateşledi. 

 

Çekmeköy İlçesine 2009 yılından bugüne kadar Kültür Merkezleri, Parklar ve Kapalı Pazaryeri gibi bir çok hizmeti getiren IBB olmasaydı, Çekmeköy Ahmet Poyraz sayesinde Çekmeköy adı gibi bir köy olarak kalacaktı. 

 

2009 yılı öncesi Ak Parti belde teşkilâtlarında ve sonrasında Çekmeköy İlçe kurulumunda Ak Parti'ye gönül vermiş ve Ak Partinin kazanması için sokakta canla başla mücadele eden insanları tek tek Ak Partiden uzaklaştıran Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz Çekmeköy halkının değil  kendi ekibinin hizmetkarı oldu.

 

Rant ve Rüşvet hep Çekmeköy'de...

 

2009 yılında Çekmeköy'e Ahmet Poyraz ile cebinde beş kuruş olmadan gelen birçok isim şuanda Ak Parti'nin gücü ile servetine servet katmış, halka yukardan bakmaya ve çarklarına ters düşenleri Ak Partideki emeklerine ve gayretlerine bakmadan Ak Parti'den uzaklaştırılmasını sağladıklarını herkes biliyor.

 

Çekmeköy ilçesi Ömerli Bölgesindeki hemen hemen bütün fabrikalar 2009 yılından sonra alınan Rüşvetler  karşılığı Tarım Arazilerine Kaçak  yapıldı ve Çekmeköy Belediye yetkililerince kaçak fabrikalar  görmezden gelindi...

 

Egitim Vadisi Çekmeköy Sloganı ile Çekmeköy'e bir çok özel okul'a farklı imtiyazlar sağlanarak okul açmaları sağlandı.

 

Çekmeköy Belediye Başkan yardımcısı akrabaları imtiyazlı olarak özel okul yaparak doğan Rant'dan nemalanmaya başladı.

 

Çekmeköy'de birçok ihale tanıdıklara verilerek yine kendi ekibindeki insanlar kalkındırılırken bu gidişe ses çıkaran kişiler partiden uzaklaştırıldı. 

 

Gariban Vatandaş akan Çatısını yenilemek için yaptığı resmi müracaatlar kırk yerden engellenirken, parası olan kişi Konut alanı olan yerde Emsal Dışı Çatısı olan bir Ticari yapı yaptı.  Yetmedi o kişinin yaptığı Ticaret Hanesinin önü açılsın araçlarını rahat park etsin diye Belediyenin tüm imkanları seferber edilerek  önündeki  Çocuk Parkı dahi kaldırıldı. 

 

Çekmeköy eski Ak Parti ilçe Gençlik Kolları Başkanı olan ve şuanda Meclis Üyesi olan Rıdvan Bural'ın son 5 yıl içinde nereden nereye geldiğini gören vatandaşlar ve bu partiye gönül verenler seslerini duyuramadıkları için Çekmeköy'de Ak Partiden uzaklaştı. 

 

Sayın Cumhurbaşkanım...

 

Şuanda Ak Parti ilçe Başkanları eski Partilileri çağırarak formalite icabı sizden aldıkları talimatı yerine getirmek için dinliyorlar. Size sunacakları Rapor sizi yanıltmasın çünkü çağrılan insanların söylemleri değil o raporda kendi Menfaatleri doğrultusunda olması gerekenleri size iletecekler...

 

Çekmeköy''ün icinde büyüyen ve Çekmeköy 'lü bir siyasetçi olan Binali Yıldırım'ın Çekmeköy'de sevilen ve sayılan kişiliği herkesçe bilinirken,  Rant lobisinin şahsi menfaatleri yüzünden bıkan vatandaşlar size aslında olmaması gereken bir yol ile sesini duyurmaya çalıştı. 

 

Ak Parti içinden giden ve yıllarca Ak Parti için mücadele veren bu isimler yollarından şaşmadı kasten şuanki Ak Parti ilçe Başkanı Salih Kırıcı, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve ekibi tarafından yürüdükleri yoldan atıldı. 

 

2023 hedeflerine Güçlü Türkiye  sloganı olarak yürünülen su zor zamanlarda yaklaşan ilçe teşkilatları seçimlerinde birilerinin adamlarının değil halkın istediği isimlerin teşkilatlarda olmasının yolunu Güçlü bir Lider olarak açılmasının talimatını lütfen verin ...

 

Ak Parti Belediye Başkanları ekipleri ile Rant da yarışan değil hizmette yarışan birer belediye haline gelmesi için denetleme mekanizmalarınızı sert bir şekilde devreye sokulduğunda hep birlikte 2023 Hedeflerine ulaşan  içerde ve dışarıda Güçlü bir Türkiye olacaktır....

 

 

Gökhan Balcı 

Araştırmacı Gazeteci Yazar

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fabrika değil, RÜŞVEThane!Önceki Haber

Fabrika değil, RÜŞVEThane!

Poyraz, Gözde Rantçın İnşaat Mühendisini mi aday yapacaksın?Sonraki Haber

Poyraz, Gözde Rantçın İnşaat Mühendisini...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!