Doğal Afet Derneği, Aile Şirketi mi oldu?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Doğal Afet Derneği, Aile Şirketi mi oldu?
Doğal Afetler ve Yoksullukla Mücadele Eğitim Derneği (DAYMED 2011)’nin aile şirketi gibi yönetilmesi, dernek başkanı hakkında evrakta sahtecilikten hakkında suç duyurusunda bulunulması ‘’Bu dernekte neler dönüyor?’’ sorusunu akıllara getiriyor.

Merkezi Ümraniye’de bulunan Doğal Afetler ve Yoksullukla Mücadele Eğitim Derneği (DAYMED 2011) son zamanlarda amacı dışına çıkarak sansasyonel işleri ile gündeme gelmeye başladı. Doğal afet ve yoksullukla mücadele için kurulan DAYMED 2011 Ayhan Keçe başkanlığı ile birlikte tuhaf ve girifit olaylara imza atıyor.

 

AYHAN KEÇE, DAYMED’İ AİLE ŞİRKETİNE ÇEVİRDİ!

Ayhan Keçe’ye yönelik en büyük eleştiri ise derneği aile şirketi gibi yönetmeye çalışması. Dernek yönetime; iki kızı, erkek kardeşini, teyzesini ve eniştesini alması bu eleştirilerin haklılığını ortaya koyuyor. Kendisi ile birlikte 6 kişilik aile bireyinin aynı dernek yönetiminde olması hiçbir dernekte olmayan bir durum. Keçe’nin Derneği babasının çiftliği gibi kullanmaya çalışması diğer dernek üyelerini de rahatsız ediyor. Yine dernekte 6-7 kişi dışında bir araya gelen, bir birini tanıyan kimse yok. Ayhan Keçe’nin aile bireyleri dışında, bir özel güvenlik firmasının elemanlarını üye yapması ve yönetime alması da çok konuşuluyor.

 

 

EVRAKTA SAHTECİLİKTEN SUÇ DUYURUSU

Ayhan Keçe’nin bir takım yerlere yönetimin haberi olmadan yazışmalar yapması bardağı taşıran son durum oldu. Yönetim adına sahte imza attığı Ayhan Keçe hakkında evrakta sahtecilikten suç duyurusunda bulunuldu. Resmen ve alenen suç işlediği konuşulan Ayhan Keçe’nin nasıl bir savunma yapacağı merak ediliyor.

 

DERNEĞİ KİM VEYA KİMLERE PAZARLANMAYA ÇALIŞILDI?

DAYMED 2011 başkanı Ayhan Keçe’nin derneği Ümraniye Belediyesi’ne pazarlamaya çalışıldığı da konuşuluyor. Kapalı kapılar ardında belediye başkan yardımcısı Mesut Özdemir’le neler konuştuğunu dernek yönetimine anlatmayan Ayhan Keçe’nin bu durumun sorulmasını ise sürekli geçiştirdiği söyleniyor. İstekleri gerçekleşmeyince Ayhan Keçe’nin, ‘’Zaten yeni başkan ve yardımcıları buralı değil, bunlardan Ümraniye’ye hizmet beklemek hayal olur’’ diyerek veryansın etti.

 

KEÇE’NİN GİZLİ PLANLARI!

Şeffaflıktan uzak bir anlayışla dernek başkanlığını sürdürmeye çalışan Keçe’nin başka hangi planlarının olduğu da gizemini koruyor. Dernek üyeleri için verilen ilk yardım eğitimini, yönetim üyeleri kendi bütçelerinden karşılamalarına rağmen, derneğe fatura edilmesi ise başka bir tartışma konusu oldu.

 

AYHAN KEÇE’NİN İMAMOĞLU TAKINTISI!

Aynı zamanda İBB’ye bağlı İSMEK Atakent’te yöneticilik yapan Ayhan Keçe, geçmiş dönemde Ak Parti Üsküdar İlçe yönetiminde yer almıştı. Ekrem İmamoğlu’nun İBB Başkanlığına seçilmesinden sonra İSMEK Atakent dahil olmak üzere bir çok ortamda, ‘’Ak Parti döneminde iyi yönetilen iştirakler, İmamoğlu başkanlığında bozulmaya başladı. Bu yönetimle İSMEK’ler yürümez, bu kadar iş bilmez atanan yöneticiler bir araya gelmemiştir’’ diyerek CHP ve İBB yönetimini sürekli eleştiriyor…

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zengilan’dan Zengezur’a gider gördüğünüz yol…Önceki Haber

Zengilan’dan Zengezur’a gider gördüğünüz...

ESNAFIN BÜYÜK DESTEĞİ İLE KAZANAN GÖKHAN BALCI ve LİSTESİ OLDU…Sonraki Haber

ESNAFIN BÜYÜK DESTEĞİ İLE KAZANAN GÖKHAN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!