Reklamı Geç

Gazeteci Gökhan Balcı'ya Kurşun atanları Siyasetci mi, Polis mi Koruyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gazeteci Gökhan Balcı'ya Kurşun atanları Siyasetci mi, Polis mi Koruyor?
Üç ay önce Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Gökhan Balcı' ya evinin önünde gerçekleştirilen hain silahlı saldırının sır perdesi kaldırılmadı...

16 Temmuz tarihinde öğlen saatlerinde evinden çıkarak Gazete Merkezine gelmek isteyen Balcı'nın önü beyaz Cilo Marka bir araç tarafından kesilmiş ve araçtan inen kar maskeli bir kişi tarafindan silahlı saldırı gerçekleştirmişti. 

 

Gazetemizin korkusuz ve  cesurca yaptığı Çekmeköy Belediyesi ve Çekmeköy'de bulunan kaçak fabrika, yapı,  Rant ve Rüşvet iddialarının olduğu haberler sonrası rahatsız olan kişi ve kişilerce düzenlenen bu hain saldırının üzerinden 3 Ay geçmesine rağmen Azmettiren ve Azmettiricinin bulunamaması akıllarda bunları koruyan birimi var dedirtiyor. 

 

Gökhan Balcı' ya düzenlenen bu hain silahlı saldırı Ulusal Yazılı ve Görsel Basında geniş yer almış ve Gazetecilik Meslek Örgütleri tarafındanda kınama mesajları yayınlanmış faillerin bir an evvel bulunarak kanun önüne çıkarılması istenmişti. 

 

Polis neden bulamıyor? 

40-50 Yıl önce gerçekleşen  bir cinayeti saç ve dişinden kimliğini tesbit ederek cinayeti aydınlatan Polis güpe gündüz özellikle güvenlik kameraları önünde kendini göstererek ateş eden şahsi neden bulamıyor?

 

 

Birçok suç olayında Maskeli kişi ve kişileri  ileri teknolojo kullanarak bulan Emniyet Görevlileri, Kameralar önünde  Aracından inerek Gökhan Balcı'ya silahı ile ateş eden kişinin eşgalinin belli olmasına rağmen neden bulamıyor?

 

Kanun önünde hesaplaşamayanlar, Silahlı saldırı ile hesap kesmeye kalktı...

 

Gökhan Balcı, ''şahsıma yapmış olduğum Haberler sonrası düzenlenen bu silahlı saldırı ister susturmak ister korkutmak maksatlı olsun. Haberlerimiz aynı cesaret yazmaya devam edeceğiz.

 

Fakat bu hain saldırıyı planlayanlar ve gerçekleştirenler yakalanmamış olması bir çok soru işareti doğuruyor. Bu kişi veya kişileri Siyasi kimliğini kullanarak mı birileri koruyor? 

 

Insan canına kast edecek kadar gözü dönen bu insanları Polisimiz bir an evvel bularak kanun önüne çıkartmalı. Bir olayın hızla çözümü için kamuoyu baskısı gerekiyor ise çok yakın zamanda olayın gerçekleştirdiği yerde ve İstanbul Valiliği önünde Ulusal ve Yerel  Meslektaşlarımız, Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Basın Örgütleri ve okurlarımız ile hep beraber faillerin yakalanması ve yargılanması için bir kınama mesajı yayınlayarak kamuoyu baskısı da oluşturacağız. 

 

 

Yaşadığım bu saldırı sonrası Emniyet şahsıma sağladığı göremediğim uzaktan koruma olsada bu olayı gerçekleştiren failler dışarıda ellerini kollarını sallayarak gezmesi ve yeni bir saldırı içinde olup olmadığını bilmemek şahsımı tedirgin etsede, Kendilerine halkımız tarafından emanet edilen koltukları ve yetkileri yandaşlarına rant kapısı yapan tüm siyasetçileri, Rüşvet ile kaçak yapı yapan ve parasının gücü ile herşeyi kendine hak sananları bizler yazmaya ve kamuoyuna deşifre etmeye başıma ne gelirse gelsin devam edeceğim.'' Dedi...

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ak Partili 3'Ü bir arada ASTON Faciası...Önceki Haber

Ak Partili 3'Ü bir arada ASTON Faciası.....

Ak Partili Başkan, ŞANTAJ'a boyun mu eğdi?Sonraki Haber

Ak Partili Başkan, ŞANTAJ'a boyun mu eğd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!