Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Hodri Meydan Muhlis Ateş...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Hodri Meydan Muhlis Ateş...
Muhlis Ateş İ.M isimli şahıstan neden para aldınız?

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'a Rüşvet iddialarında adı geçenler hakkında yaptığımız haberde ''Ortak değilsen yargı yolunu aç'' diye çağrıda bulunduk.

Rüşvet iddialarında adı geçen Çekmeköy Belediye Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Muhlis Ateş gazetemize ulaşarak yaptığımız haber hakkında yasal haklarını kullanacağını belirtti.

Muhlis Ateşe buradan sesleniyoruz. Yurttahaber Gazetesi olarak biz haberimizin arkasındayız.

 Peki sen Ataşehir’de Rıdvan Bural ile Masal kafede İ.M isimli şahıstan hangi sebep ile 450 ile 500 bin TL arasında bir parayı neden aldığınızı çıkın açıklayabilecek misin?

Fabrika Sahibi 15 Temmuz Köprüsünde ''Ya benden aldıklarınızı verin ya da fabrikamı yıkmayın'' diye bağırırken, O fabrika sahibinden o paraları alan herkes hakkında da aynı suç duyurusunda bulunacak yüreğe sahip misin?

Bu halk size Ak Parti'nin gücünü kendi menfaatlerinize kullanmak için yetkiyi vermedi? Eğer bu halkı temsil etmek için oradaysan ve hak, hukuk, adalet ve içinde Allah korkusu var ise o fabrikada dönen bütün Rant Rüşvet olaylarını da mahkemeye taşı herkes Adalet önünde hesap versin.

Hodri Meydan gel yarın beraber gidip Mahkemeye şikâyetçi olalım.

Çekmeköy'de olan her şeyden haberi olan ama Kacak fabrika yapımına goz yuman Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'a, Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin Yüksel'e, Eski Zabıta Müdürü Zelkif Bal'a ve Meclis Üyesi Rıdvan Bural'a da yargı önünde aklanmaları için dava açalım.

Hatta 750 bin Nakit+ 750 bin Çek toplam 1 Milyon 500 bin TL para ile işi çözmek isteyen sekreterine İ.M tarafından pasta kutusunda para teslim edilen Başkan Yardımcısı hakkında da şikâyetçi olalım? Ha sen o kişiler hakkında şikayetçi olmam diyorsan gazetemiz hakkında git yalan haber yaptı diye şikayetçi ol biz Yargı önünde bunca bilgi ve belge ile aklanır geliriz...

Anahtar Kelimeler:
 • 2
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ahmet Poyraz, “Ortak değilsen Soruşturma aç”…Önceki Haber

Ahmet Poyraz, “Ortak değilsen Soruşturma...

Ahmet Poyraz “Mahkemede ayrı sokakta ayrı konuşuyor”…Sonraki Haber

Ahmet Poyraz “Mahkemede ayrı sokakta ayr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!