Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Poyraz ve Ekibinin Zulmü Köprü'ye çıkardı...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çekmeköy'deki Rüşvet ve Kaçak yapılaşma fabrika sahibini ve işçilerini 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde intihara sürükledi...

Çekmeköy Ömerli Bölgesindeki Rüşvet iddialari karşılığında müsaade edilen kaçak yapılaşma ve sonrasinda yaşanan olaylar 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde Fabrika sahibi ve İşçilerin ihtihar eylemine uzandı...

 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Ekibi hakkında ilçede çıkan Rüşvet iddiaları artık intihar girişimleri ile Ulusal Gündem konusu oluyor. Bu sabah Solmazlar Group Sahibi ve işçilerin 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde kalkıştıkları intihar eyleminde Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Rüşvet iddialarına adı karışan yöneticileri hakkında söyledikleri pes dedirtti.

 

Kanımızın son damlasına kadar doğruları yazacağız...

 

Ak Parti'ye bilinçli ve kasten zarar veren ve Çekmeköy'de oyların düşmesine sebep olan bu ekipden Ak Partili seçmen ve Çekmeköy Halkı artık Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın hesap sormasını istiyor. Ulusal Basına müdahale edilerek ''İntihar girişimine ''Çalıştıkları Fabrikadan Maaş alamadıkları için intihar eylemi gerçekleştiriyorlar'' imajı yaratılmaya çalışan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz intihar eylemi içinde Fabrika Sahibinin olması ve intihar eylemi girişiminde ''Ya bizden aldıkları paraları verecekler yada Fabrikamızı yıkmayacaklar'' söylemini ve videosunu yaptığımız Kaçak ve Rüşvet haberleri sonrası mermi yağmuruna tutulan gazetemizin yüreklilikle tüm gerçekliği ile yayımlayacağını unuttu.

 

Parçalarını kurtarmak için Ak Parti'ye zarar verdiler..

 

Ana Muhalefet Partisi ve diğer muhalefet Partilerinin Ak Parti'yi işsizlik ve ekonominin kötü olması ile yıpratmasına çanak tutan ve koz veren Ahmet Poyraz ve Ekibinden, İntihar eyleminin gerçek sebebini saklamak ve kendilerini kurtarmak için Muhalefete çanak tutmalarının hesabını kim soracak?

Ömerli Bölgesini yandaşlarına Rant ve Rüşvet ile peşkeş çeken Poyraz ve ekibinin insanlara yaptığı zulüm ve tehditler Çekmeköy halkını canından bezdirdi. Solmazlar Gruop'a ait Kaçak Fabrika'yı yıkmak isteyen Poyraz o Fabrika'dan Rüşvet aldığı iddia edilen Başkan Yardımcısı, o dönemde görevde olan Zabıta Müdürü ve diğer görevliler hakkında yasal işlem başlamaması Rüşvet iddialarının ucunun kendisine dokunacağı korkusundan dolayı olduğu konuşuluyor.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fabrikayı yıkıyorsan, Rüşvet alanları da Yargılat…Önceki Haber

Fabrikayı yıkıyorsan, Rüşvet alanları da...

15 Temmuz Şehitler Köprüsünü FETÖ’den sonra Ahmet Poyraz kapattırdı…Sonraki Haber

15 Temmuz Şehitler Köprüsünü FETÖ’den so...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!