Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Poyraz ve Yüksel, Ordulular EPLİ planınızı yemez...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Poyraz ve Yüksel, Ordulular EPLİ planınızı yemez...
Çekmeköy'de yaşayan Ak Parti'li Ordululardan Poyraz ve Yüksel'e sert mesaj...

7 Ocak 2020 Tarihinde bu planı ve bu oyunu Yurttahaber.com olarak okurlarımız ile biz paylaşmıştık. Haberimizin doğruluğu birkez daha ortaya çıktı...

Çekmeköy Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı'nin görevi bıraktırılması ile boşalan ilçe başkanlığı koltuğu için Teşkilat içimizden ilçemizden biri olsun derken Ahmet Poyraz aklındaki adayın olması için diretiyor...

Çekmeköy Ak Parti'nin Salih Kırıcı ile devam etmesi için yapılan çalışmaların boşa çıkması ile Ahmet Poyraz, dışarıdan ithal ettiği ve Çekmeköy'de yaşayan  Ordulu vatandaslarin bile fikrine başvurmadan getirttiği Ahmet Epli için çalışmalara başladığı kulislerden aldığımız bilgiler arasında yer aldı. 

 

2009 yılında Atama yöntemi ile Çekmeköy halkının görüşüne başvurulmadan Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Poyraz ve İlçe Başkanı olan Şahmettin Yüksel, Çekmeköy'ün kendi içinden karşılarına liyaktı yüksek bir aday çıkarmamak için tüm kadrolarını dışardan getirdi. 

 

Çekmeköy'de Ak Parti'ye kuruluşundan bu güne kadar bedel ödenmiş ve gönül vermiş herkesi risk gördükleri için baskılar uygulayarak saha dışına attılar.

 

Şahmettin Yüksel bir anda ilçe başkanlığını pasif, liyakati olmayan ve Teşkilatın istemediği Salih Kırıcı'ya bırakarak Ak Parti'nin Çekmeköy'deki gücünü kendi menfaatleri doğrultusunda kullanmaya başladı. 

 

Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel yine ne Ak Parti nede Çekmeköy menfaatlerini düşünmeden kendi menfaatlerinin devamı için  Ahmet Epli'yi aday çıkarmaya çalışmaları teşkilatın sert tepkilerine sebep oldu.

 

Çekmeköy'de Ordulu nüfusunun çoğunluğu Genel Merkeze ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a gösterilerek kendi menfaatlerinin devamı için genel Merkezi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın gözünü  boyamaya ve kandırma çalışan Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel Çekmeköy'e ve Ak Parti'ye ihanet ediyor.

 

Çekmeköy'de Orduları yok sayarak dışarıdan tepeden inme getirdikleri Ahmet Epli'nin ilçe başkanlığı icin adaylığını Ak Parti'ye gönül vermiş Ordulu Hemşerileri istemediklerini oluşturdukları kulis çalışmaları ile Genel Merkeze ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a duyurmaya çalışıyor. 

 

Çekmeköy'de  yaşayan bir çok  Ordulu vatandaş Ahmet Poyraz ve Şahmettin Yüksel, '' Çekmeköy'de Ak Parti'ye hizmet edecek bir isim yerine kendilerinin menfaatlerine hizmet edecek bir aday çıkarma dedin de ve biz ordulular olarak bu oyunu bozacagiz'' dediler...

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çekmeköy Ak Parti Teşkilatı kimi istiyor ?Önceki Haber

Çekmeköy Ak Parti Teşkilatı kimi istiyor...

Rıdvan Bural, Çekmeköy Teşkilatı ''SAF'' değil ...Sonraki Haber

Rıdvan Bural, Çekmeköy Teşkilatı ''SAF''...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!