Şahmettin Yüksel “Çekmeköy’den Giremediği Listeye Güngören’den Girdi”…

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şahmettin Yüksel “Çekmeköy’den Giremediği Listeye Güngören’den Girdi”…
Şahmettin Yüksel, Çekmeköy’de bulamadığı yeri Güngören’de buldu…

Çekmeköy’de Ak Parti İlçe Kurucu Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, İBB Meclis Üyesi ve aynı zamanda Çekmeköy Belediyesi Meclisinde Ak Parti Grup Başkan vekili olan Şahmettin Yüksel, Çekmeköy’de edindiği bunca mevki ve makamı ile İl Delegesi listesine yapılan Kongrede yer İl Delegesi olarak yer verilmemişti.

 Çekmeköy’de bunca mevki ve makamı ile İl Delegesi listesinde kendisine Çekmeköy’de yer verilmeyen Şahmettin Yüksel, AK Parti Güngören İlçe Başkanlığı, 7. Olağan Genel Kurulunda İlçe Başkan adayı Devran Yalçınkaya’nın listesine girerek İl Delegesi oldu.

 

Şahmettin Yüksel neden bu kadar Siyaseten yalnız kaldı?

 

Çekmeköy’de birçok kesimin her zaman destek sunduğu ve Ahmet Poyraz’dan sonra Çekmeköy Belediye Başkan adayı olarak adı geçerken bir anda listelerde dahi kendisine yer verilmemesine kadar uzanan süreçte neler yaşandı?

Çekmeköy ve Ömerli bölgelerinde birçok Rant ve Rüşvet iddialarında adının geçmesi, Akrabalarının Çekmeköy’de hızlı bir süreçte servetlerine servet kattığı yönünde çıkan iddialar Çekmeköy’de yaşayan insanların tepkisine yol açtı.

Ömerli’de yapılan bir kaçak fabrikanın sahibinin iddialara göre kendisinden türlü türlü vaatler ile alınan Rüşvetlerden bunalması, kendisine verilen hiçbir sözün tutulmaması ve Fabrikasının yıkılması için belediyenin işlem başlatmasına sinirlenerek 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde yaptığı intihar girişiminin Şahmettin Yüksel’i siyaseten zora soktuğu kulislerde konuşuluyor.

2014 ve 2019 Yıllarında Çekmeköy Belediyesine Memur kadrosu ile Ak Parti İlçe Başkanlığını bırakarak geçiş yapan Şahmettin Yüksel’in, 2009 Yerel Seçimlerinde kendisine destek veren ekibini ve İlçe Başkanlığı sürecinde kendisine yoğun destek sunan, gecesini gündüzüne katarak Çekmeköy’de Ak Parti’ye seçim kazandıran yerel isimleri tek tek partiden uzaklaştırma ve küstürme politikasının bugün Çekmeköy’de İl Delegesi listesine adının yazılmamasında ciddi bir etki yarattığı ise Partililerce konuşuluyor.

 

Partililer,”Şahmettin Yüksel kendini gözden geçirmeli”…

 

Çekmeköy’de yıllarca gecesini gündüzüne katarak Ak Parti’nin 2009 yılında kıl payı seçimi kazanmasını sağlayan bir çok partili Çekmeköy’de Şahmettin Yüksel’in listede olmamasını her ne olursa olsun ahde vefadan dolayı doğru bulmayan partililer, Şahmettin Yüksel’in yaşanan bu olay sonrası izlediği yolu tekrar gözden geçirmesi, kırdığı, küstürdüğü ve kendisine o zamlarda gönülden destek olan insanlar ile yeniden bir bağ kurması gerektiğini söylediler.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ak Parti Çekmeköy İlçe’ye, Kongre sonrası yoğun ziyaret…Önceki Haber

Ak Parti Çekmeköy İlçe’ye, Kongre sonras...

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy’de FETÖ gibi İnsanları Fişliyor mu?Sonraki Haber

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy’de FETÖ g...

Yorum Yazın

Topu 1,5 cm Yırtılan Hacı Cesur bu sorulara ne cevap vereceksin?
Hacı Cesur, Özde mi yoksa Sözde mi Müslümansın?
HACI CESUR’UN EN BÜYÜK TEHLİKESİ DİNLERARASI DİYALOG
MİSYONER Hacı Cesur’un Görevi, Ortaya Çıktı... MHP’yi HIRİSTİYANLAŞTIRMAK!...
Nihat Atam Genç ve Dinamik ekibi ile yeniden İKUD Genel Başkanı seçildi…
Çocuk Tacizcisi ve Dolandırıcı Hacı Cesur İnfial Yaratmaya Devam Ediyor…
Çocuk Tacizcisi Çekmeköy’de İnfial Yarattı …
Halis GÖRKEN’den Kars 36 Spor ‘un Yeni Başkanı Erkan AYDIN’a Tebrik Mesajı
Çekmeköy’de yaşayan Çocuklar bu SAPIK ile aynı Mahallede oturmaktan korkuyor…
Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallelerinde İmar Sorunu Bitti

Başka haber bulunmuyor!