Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Siz Rüşvet ile Sustunuz...Biz kurşun yesekte susmayacağız...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yurttahaber.com haber sitesi İmtiyaz Sahibi Gökhan Balcı evinin önünde hain bir silahlı saldırıya uğradı.

Öğlen Saatlerinde evinden çıkarak Gazete Merkezine gelmek isteyen Balcı, kendisini önceden takip eden ve çıkış saatine kadar pusuda bekleyen hainler tarafından önü kesildi. Araçtan inen bir kişi Balcı 'ya doğru koşarak bir el aracın sol kapısına ateş açtı.

Balcı olaydan yara almadan kurtulurken, Balcı 'ya silah ile ateş eden kişi araca binerek olay yerinden uzaklaştı. Yapılan bu hain saldırı sonrası olay yerine çok sayıda Emniyet Görevlisi gelerek hemen inceleme başlattı.

 

Bu mermi bana Şeref madalyasıdır...

Çekmeköy Belediyesi ve Ömerli Bölgesindeki kaçak yapılaşmalar ile ilgili yaptığımız haberler sonrası Mahkemeye gidemeyenler Silahlı saldırı planlayarak yayınlarımızı durdurmaya çalıştı. Gökhan Balcı bana susturmak, korkutmak ve yıldırmak için atılan bu mermi haberlerimizin doğruluğunun kanıtı oldu.

 Bizi yaptığımız haberler ile mahkemeye veremeyenler tekzip gönderemeyeler kendi hain planlarını yaparak silahlı saldırı ile susturmaya korkutmaya çalıştı. Şahsım ve Gazetem bu ve benzeri olaylar sonrasında geçmişte yapmış olduğu tüm haberlerin ve haberlerde konu olan kişilerin daha çok üzerine giderek yapılan tüm hukuksuzlukları ifşa edeceğiz.

Şahsıma yapılan bu silahlı saldırı Çekmeköy üzerine konmuş bir KARA lekedir. Bu silahlı saldırıyı gerçekleştirenleri ve azmettiricileri Emniyet Teşkilatı biran evvel yakalayarak Türk Adaletine teslim etmelerini ve gereken cezanın verilmesini bekliyoruz. Yapmış olduğumuz haberler sonrası şahsıma düzenlenen bu hain saldırı sonrası Emniyet Mensuplarına vermiş olduğum ifadede şüphelendiğiniz kişi veya kişiler hakkında da gerekli bilgileri verdik. Emniyet mensupları gerekli araştırma ve incelemeleri yaparak kamuoyunu bilgilendirecektir. Dedi...

 

Poyraz bu fabrikalara kim veya kimler yapılması için izin verdi?

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz bugüne kadar Ömerli Bölgesindeki kaçak yapılaşma ile ilgili yapmış olduğumuz haberlere neden sessiz kaldı?

Bu Fabrikalar Ömerli Bölgesinde yapılırken kimler görevini ne karşılığında ihmal etti?

O fabrikalara arsaları satanlar kimler ve hangi vaadler ile sattılar?

 ICA Tabelası asarak Melen Çayı taşıma boruları üzerine üretim tesisi kurulurken kimler görmezden geldi?

Bu fabrikaların Ak Parti içindeki siyasi uzantıları kimler?

Birileri bunlardan rüşvet alarak susarken bir gazeteci bunları haber yaptığı için kurşunlanarak mı susturulacak?

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Çekmeköy CHP İçinden ki Ak Partili Truva Atları ...Önceki Haber

Çekmeköy CHP İçinden ki Ak Partili Truva...

Çekmeköy'de Kayınçoya Peşkeş, İBB'ye Yasak...Sonraki Haber

Çekmeköy'de Kayınçoya Peşkeş, İBB'ye Yas...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!