Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Solmaz'ı Yıkan POYRAZ, Alp Hindi'yi neden Yıkmıyor?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Solmaz'ı Yıkan POYRAZ, Alp Hindi'yi neden Yıkmıyor?
Alp Hindi'den ''Rüşvet'' mi alındınız da Korunuyorsunuz?

Yurtta Haber Gazetesi olarak aylardır büyük bir cesaret ile yayınladığımız ve bu haberleri yaptıkdan sonra silahlı saldırıya uğradığımız Ömerli Bölgesindeki kaçak fabrika ve Kaçak Depo haberleri sonrası Solmazlar Gruop'a ait Kaçak Fabrika Çekmeköy Belediyesi tarafından yıkıma başlandı.

Gazetemizin aylardır Cesur Gazetecilik örneği sergileyerek Kamuoyuna taşıdığı Ömerli Bölgesinde iddia edilen Rant ve Rüşvet haberlerine tepki duymak ve biryerlere şirin görünmek isteyen, bizleri yalan haber yapmakla suçlayan kişi ve kişilerin son bir hafta içinde önce GÜL-AL KİA ya ait Kaçak Depo sonrasinda da Solmazlar Gruop'a ait bu Kaçak Fabrikanın yıkımına vereceği tepkilerde merak konusu oldu...

Solmazlar Gruop'a ait bu fabrikada bir çok üst düzey yöneticinin adı Rant ve Rüşvet iddialarında adi geçmişti. Bu fabrikaya Gayri yasal izin veren, İnşaat yapılırken görmezden gelen ve Görevini Kötüye kullanan Çekmeköy Belediyesi Üst düzey yönetimi ve Zabıtalar hakkında Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz,  bu iddiaların araştırılması ve bu kişilerin yargılanması için suç duyurusunda bulunacak mı?

 

Sırada Alp Hindi var...

 

Ömerli Bölgesini Kaçak yapı cennetine dönüştürenler arasında kaçak depo yaparakyer alan ALP HİNDİ içinde vatandaşlar ve Ak Partililer Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'dan aynı duyarlılığı göstererek o depoyuda yıkamasını bekliyor. 

 

Kaçak Yapı, Rüşvet, Rant ve Görevini kötüye denilince akla gelen ilk ilçe  konumuna getirilen Çekmeköy'de kimsenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti'ye zarar vermeye hakkı olmadığını söyleyen vatandaşlar bir an evvel bu kaçak yapılaşmalara son verilmesini ve yapılan Kaçak Fabrika - Depoların yıkılmasını Ak Partili Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'dan istiyor. 

 

''Cami yapmaya sponsor olmak Kaçak Fabrika veya Depo yapmakta imtiyaz mı sağlıyor?'' sorusunu Çekmeköy Halkının aklına sokmayı başaran Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ın Alp Hindi'ye ait Kaçak Fabrika-Depo hakkında alacağı karar yapacağı hamle bu sorunun cevabı olacak.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çekmeköy YEŞILÇAM'da 600 Bin'lik FlimÖnceki Haber

Çekmeköy YEŞILÇAM'da 600 Bin'lik Flim

Ak Partili 3'Ü bir arada ASTON Faciası...Sonraki Haber

Ak Partili 3'Ü bir arada ASTON Faciası.....

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!