Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Solmazlar Group'dan İntihar Tiyatrosu...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Solmazlar Group'dan İntihar Tiyatrosu...
Çekmeköy Ömerli Bölgesindeki türlü oyunlarla kanunlar hiçe sayılarak yapılan kaçak fabrikanın yıkılmaması içinde Solmazlar Group her türlü oyuna başvuruyor.

Kaçak Fabrika yıkımı hakkında yargının kamu vicdanını acıtan geçici yıkımı durduran kararı sonrası eli güçlenen Solmazlar Group, Sosyal Medya Fenomenleri üzerinden Çekmeköy Belediyesini karalamaya kadar birçok yola başvurdu. 

 

Solmazlar Gruop, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz'ı da işçilerinin hedefi yaparak işçilerine intihar eylemleri yaptırması pes artık dedirtti.

 

Tarım Arazisine binbir türlü ayak oyunları ve sürekli haklarında çıkan yıkım kararlarını hiçe sayarak Fabrikayı kanunları tanımayarak yapan Solmazlar Group'ub İşçilerin canını hiçe sayan intihar tiyatrosuna kamuoyu yargının en ağır cezayı vermesini bekliyor.

 

Yargı verdiği kararı gözden geçirmeli...

 

Bölgede yaşayan vatandaşlar yargının verdiği durdurma kararını tekrar gösteren geçirmesini ve Tarım Arazisine yapılan bu Kaçak Fabrikanın yıkımının durdurulmasının diğer kaçak yapılara emsal olmaması için bu karardan vaz geçmesini istiyor. 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mı  kaçak yapın dedi...

 

Solmazlar Gruop ortaklarından Deniz Solmaz'ın sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sanki kaçak Fabrika'nin yapımında geçmişte yardım etmiş gibi göstermesi ve bugünde aynı yardımı yıkımın durdurulması için istemesi akılları karıştırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında Kaçak Fabrika yapımına yardım ettiği yönünde iftira dolu bir paylaşım yapma cesareti gösteren bu kişi ve kişiler hakkında yargının inceleme başlatması için vatandaşlar gerekli suç duyurusunda bulunacaklarını söylediler.

 

Milleti kandıramadılar...

Sosyal Medya üzerinden Çekmeköy Belediyesini karalamaya çalışan Solmazlar Group'un bu çirkin oyunu ellerinde patladı. 

 

Yurttahaber.com olarak geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz habere karşın bizleri hedef alarak ''Reklam karşılığı haber yapmaya,  manşet atmaya alışık yerel basın sahipleri, herkesi kendisi gibi satılık sanıyor'' yazan  Sait Çamlıca'ya okurlarımız yüzlerce tepki mesajı yazarak cevap verdi.

Solmazlar Group sözcülüğüne soyunan Sait Çamlıca Yurttahaber.com olarak bizler sana bu fabrikanın inşaatından bugüne kadar kanunlar hiçe sayılarak yapıldığını ve bugün yine seninde içinde olduğun türlü oyunlar ile bu Kaçak Fabrikanın yıkımı engellendiğini ispata hazırız.  

 

Sende bu Kaçak Fabrika'yı hangi sebepten savunduğunu çık kamuoyuna açıkla... 

 

İşçisini Kaçak Fabrikası yıkılmaması için intihar tiyatrosuna sürüklemeyi göze alan bir zihniyetin bu ülkeye bir sanayici olarak ne gibi bir faydası olur bizlerle açıkla...

 

Rüşvet ve türlü ayak oyunları ile kaçak Fabrika yapana Sanayici denir mi bizlere açıkla ...

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tepeden İnme İlçe Başkanı Çekmeköy'ü Kaybettirir...Önceki Haber

Tepeden İnme İlçe Başkanı Çekmeköy'ü Kay...

Poyraz, Gizli anlaşmaya sadık kalmak için mi Yusuf Mengir’i Saha’ya sürdü?Sonraki Haber

Poyraz, Gizli anlaşmaya sadık kalmak içi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!