Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Tepeden İnme İlçe Başkanı Çekmeköy'ü Kaybettirir...

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tepeden İnme İlçe Başkanı Çekmeköy'ü Kaybettirir...
Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih Kırıcı'nın kongrede yeniden aday gösterilmemesi ardına kulisler hareketlendi.

Çekmeköy İlçesi bu güne kadar Ümraniye'de gelen ekip tarafından yönetilmesi Teşkilat Mensupları ve Ak Parti'ye gönül veren vatandaşların tepkilerine ve Çekmeköy'de Ak Parti'nin oylarının düşmesine sebep oldu.

 

Mevcut İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Ümraniye ekibinin diretmesi sonucu aday gösterilerildi. O dönemde karşısına aday olarak teşkilat ve vatandaşın desteği ile çıkanlar tek tek siyaset sahnesinden çeşitli katakulleker ile silinmiş veya uzaklaştırılmıştı.

 

2009 Yılı öncesi ve sonrası Ak Parti için Çekmeköy'de mücadele eden birçok Kurucu veya Parti'li Ümraniye ekibinin gazabına uğramış ve kurdukları menfaat planlarına ters düşecekleri düşünülerek Ak Partiden uzaklaştırıldılar.

 

Teşkilat Mensupları ve Ak Parti'ye Çekmeköy'de gönül veren vatandaşlar Ak Parti'nin 2014 yılında tekrardan Çekmeköy Belediyesini alması için Yukardan veya dışardan bir aday istemediklerini söyleyerek seslerini Ak Parti Genel Merkezine duyurmaya çalışıyor. 

 

Ümraniye Ekibi boş durmuyor...

 

Kulislerde Ahmet Poyraz'ın son dönemi olmasına rağmen halen Çekmeköy ilçe başkanlığı koltuğu için kendi önerdiği adayları direttiği ve kendi menfaatlerine hizmet edecek bir piyon ilçe  başkanı istediği konuşuluyor. 

 

Genel Merkez Kaynaklarından edindiğimiz bilgiler arasında en dikkat çekici kulis bilgisi ise, Çekmeköy Belediye Başkanlık adaylığı düşünen Şahmettin Yüksel, Ahmet Poyraz'ın bu hamlesine karşı farklı kulisler oluşturarak gizli gizli  kendi istediği ve kendisine Belediye Başkan Adaylığında destek olacak bir ismi getirmeye çalışdığı yönünde oldu...

 

Yüksel'in Belediye Başkan Adaylığını Çekmeköy istemiyor...

 

Ak Parti İlçe Başkanlığını kendi menfaatleri için bırakarak Belediye Başkan Yardımcısı olan Şahmettin Yüksel halkın sevgisinden çok nefretini topladı. 

 

Yüksel'in bir çok rant ve rüşvet iddialarında ve birinci derece akrabalarına haksız  kazanç elde ettiği  yönünde çıkan haberlere sessiz kalması vatandaşların ve Ak Parti teşkilat üyelerinin tepkilerine yol açtı. 

 

Yüksel'in  Solmazlar Group'dan  Kaçak Fabrika yapımına göz yummak için 3 MİLYON TL Rüşvet aldığı yönünde Fabrika sahiplerinin ortaya attığı iddia bile Teşkilat Mensuplarının kızgınlığını arttırdı.  

 

Belediye Başkan Yardımcısı iken Akrabalarına okul, arsa sağlama  ve birçok Rant, Rüşvet iddimalarında adı geçiyor ise Belediye Başkanı olduğunda kimbilir daha neler yapar diyen vatandaşlar Çekmeköy'ün geleceği için bir an evvel Genel Merkez tarafından incelenip görevden alınmasını istedi...

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İş İnsanı Halis Görkem'den ''HALİSHANE LİDERLİK''...Önceki Haber

İş İnsanı Halis Görkem'den ''HALİSHANE L...

Solmazlar Group'dan İntihar Tiyatrosu...Sonraki Haber

Solmazlar Group'dan İntihar Tiyatrosu...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!