Reklamı Geç
https://www.coloniam.com.tr

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy’de FETÖ gibi İnsanları Fişliyor mu?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yeniden Refah Partisi Çekmeköy’de FETÖ gibi İnsanları Fişliyor mu?
Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’ın Geçtiğimiz günlerde “Çekmeköy Sorunlarını konuşuyoruz” gündemli basın açıklamasında sarf ettiği sözler Çekmeköy’de infial yarattı.

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız, “Çekmeköy Sorunları” konulu Sosyal Medya hesaplarından yapmış olduğu Canlı yayında “Çekmeköy’de Ak parti’nin CHP’ye bilinçli bir şekilde oy taşıdığını” iddia etti.

 

Önder Ayyıldız, Çekmeköy’de artan yapılaşma sebebi yüzünden yeni yapılara CHP’li seçmenin taşındığını ve bu yapılaşmaya izin veren Ak Parti’li Çekmeköy Belediyesinin suçlu olduğunu söyledi.

 

Önder Ayyıldız’ın bu konuşmasını izleyen ve sonradan Kamuoyuna yansıması ile duyan vatandaşlar “ Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı o yapılara taşınan insanların etnik ve siyasi kökenlerini nereden biliyor? İnsanların haberi olmadan FETÖ vari bir yöntem ile insanlar fişleniyor mu? Bu kadar açık ve net bir şekilde yeni yapılara taşınan insanların CHP’ye veya başka bir Siyasi Parti’ye gönül verdiğini nasıl anlayabiliyorlar? Bu açıklamaları yapan İlçe Başkanının konuşmasının incelenerek yargı tarafından gerekli soruşturmanın yapılarak Kamuoyunda oluşan bu infialin giderilmesini” istediler.

 

Çekmeköy’lü vatandaşlar “Çekmeköy Kaymakamlığı, Çekmeköy Emniyet İlçe Müdürlüğü ve Yargının bir an evvel Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’ın yapmış olduğu konuşmasını inceleyerek, İnsanları gerçek siyasi görüşlerini bilmeden veya bilerek karşıt siyasi görüşlü insanlara hedef göstermelerinden dolayı TCK’nın ilgili maddelerince soruşturularak yargılanmasını” talep ettiler.

 

Bu ilk değil…

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız, 2020 yılında’da adının geçmiş olduğu bir habere istinaden bir video konuşmasını yayınlamıştı. Konuşmasında adının geçtiği bir haberden bahsederek, Gazetemiz ve Gazetecilere iktidara geldikleri zaman “AYAR” vereceklerini söylemiş ve gazetemiz hakkında çirkin iftiralarda bulunmuştu.

 

FETÖ PYD Militanlarınca yıllarca Basına ve Vatandaşlara yapılan bu tür sindirme ve baskı eylemlerine özenen Yeniden Refah Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’a yine en güzel cevabı milletimiz adına Yüce Türk Adaletinin vereceğine inancımız tamdır.

 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve İstanbul İl Başkanlığının İlçe Başkanı Önder Ayyıldız’ın Çekmeköy’de yapmış olduğu bu konuşmaları ile yarattığı bu infial karşısında ne yapacağı ise Gazetemiz ve Çekmeköy halkının takibinde olacak.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şahmettin Yüksel “Çekmeköy’den Giremediği Listeye Güngören’den Girdi”…Önceki Haber

Şahmettin Yüksel “Çekmeköy’den Giremediğ...

Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallelerinde İmar Sorunu BittiSonraki Haber

Alemdağ, Çatalmeşe ve Ekşioğlu Mahallele...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!